Noční vidění PARD NV007S – exkluzivní lovecká novinka roku 2021

Značka PARD vypustila jejich novou verzi zasádky. Všichni milovníci lovení a myslivosti si tedy přijdou na své. Noční vidění PARD verze NV007S poskytne lepší funkce a zážitek posune na vyšší level. Tato žhavá novinka toho může nabídnout opravdu mnoho a stojí za koupi. Výrobci přišli hned s několika vylepšeními pro lepší funkčnost.

Žhavá novinka 2021 noční vidění PARD zasádka NV007S

Noční vidění PARD NV007S – vylepšení, které Vás dostanou

První vylepšení se týká vodotěsnosti. Noční vidění PARD NV007S je nyní vodotěsně až do IP-67. Tedy vydrží ponoření do vody až v hloubce 1 metr po dobu 30 minut. Zlepšení se dočkalo i zaostřování. Zaostřovat lze nově pomocí menšího kolečka, s kterým to jde mnohem rychleji a hlavně přesněji. Dále výrobci zlepšili výkon infračerveného přísvitu i samotného umístění baterie tak, aby na ni nepůsobil zpětný ráz.

Mezi další výhody patří určitě zkrácení těla oproti starší verzi NV007A. Nové noční vidění PARD disponuje přísvitem 940nm a veškerá tlačítka jsou naprosto tichá, aby Vás zvíře kvůli hluku nezpozorovalo. Zároveň použití tohoto nového prvku nijak nemění polohu záměrného bodu. Proto není nutné zbraň opět nastřelovat.

Noční vidění PARD NV007S – parametry

  • Noční vidění PARD NV007S má displej OLED 1024x768px značky SONY, optické zvětšení 1,5x, digitální zoom 4x až dokonce 14x a full HD senzor (1080p). Cíl lze sledovat ve tmě až do vzdálenosti 350m.
  • Přísvit 940nm, který noční vidění PARD NV007S má, lidské i zvířecí oko nevidí.
  • S přístrojem lze pořizovat fotky v rozlišení 2592x1944 i natáčet videa v rozlišení 1920x1080 Full HD.
  • Lze jej používat ve velmi nízkých i vysokých teplotách. Provozní teplota je -20° až +40°
  • Jde použít jako zasádku puškohledu i jako monokulár.
  • Pokud se nekamarádíte s angličtinou, radost Vám určitě udělá i fakt, že noční vidění PARD obsahuje menu v češtině spolu s českým návodem.

Zaujalo Vás nové noční vidění PARD NV007S stejně jako nás? Obchod Hunting 24 je exkluzivním distributorem a maloprodejcem značky PARD. Se společností mají exkluzivní distribuční smlouvu. Máte tak jistotu, že zařízení zakoupená u nich, budou vždy ty nejnovější s nejnovějším softwarem.

Máte zájem o publikaci článku nebo o přidání odkazu?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4