Jak chytit parádní rybářský úlovek? Krmné pelety na ryby jsou tutovka

  • Karel Procházka
  • Ostatní

Ryby se bohužel jen tak samy nechybí na háček. A ty nejlepší úlovky už tím tuplem rozhodně ne. Ale od toho jsou tady chytací nebo krmné pelety na ryby a další návnady. Ty vám s chytáním pomůžou. Právě už zmíněné pelety patří k velmi oblíbených možnostem návnad na chytání ryb. Nejrůznější druhy krmení se slisují na kousky a pelety na ryby jsou na světe. Na světě proto, aby pomohly nejednomu rybáři chytit kvalitní výstavní kousek. A na rozdíl od boilies se tepelně neupravují.

Nejlepší krmné pelety na ryby (halibut + lososový olej)

Zvyšte šanci na parádní úlovek!

Pelety se hodí zejména pokud se chystáte chytat střední až větší ryby. Dělí se na chytací a krmné pelety na ryby. Slisované válečky buď mají nebo nemají uvnitř dírku. Krmné pelety na ryby dírku nemají, protože slouží k vnadění na dané místo. Velikostně se vyrábějí různé pelety. Ty největší jsou určeny pro rybolov větších ryb, například sumců. Pokud použijete větší pelety, docílíte toho, že vám je nebudou užírat menší rybky. Tedy jde o vyselektováni malých ryb. Menší krmné pelety na ryby se hodí spíš na rozkrmení a nalákání ryb. „Peletový koberec“ na dně vody dost rychle přiláká kapra. A nejen jednoho. Návnady se dál také různě upravují barevně, chutí, ale také vůní. Koupit se dají s esencí z lososa nebo třeba halibuta. A tyto tzv. halibutky jsou prý jedny z nejlepších.

Chytací vs. krmné pelety na ryby

Krmné pelety na ryby se používají zejména pro případ, kdy chceme dostat ryby vnaděním na dané místo. Tyto vnadící pelety nemají uvnitř oproti chytacím dírku. A právě tato dírka rozlišuje chytací a krmné pelety na ryby.

Kde najít nejlepší a cenově dostupné krmné pelety na ryby a další návnady?

Krmné pelety na ryby a další návnady ze stránky Pod hladinou? Tak na ty se ryby doslova chytají samy. Pokud chcete cenově dostupný, ale hlavně prvotřídní sortiment, najdete ho právě tam. Pokud stále váháte, nebojte se zeptat personálu v rybářském obchodě. Určitě vám rádi pomohou s výběrem a řeknou vám jednotlivé výhody a nevýhody. Tak hurá do toho. A rovnou s trochou štěstí pro ten nejlepší úlovek.

Máte zájem o publikaci článku nebo o přidání odkazu?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4