Víte jak správně pečovat o průmyslovou podlahu?

Průmyslové podlahy jsou denně vystaveny námaze a špíně a pokud se o ně nebudete starat, vyjde vás to na konci draho. Doslova. Oprava silně poškozené podlahy je totiž časově a manuálně náročnější než drobné korekce. Co je tedy v našich silách pro podlahy udělat? Jak poznat, že zrovna vy potřebujete epoxidové nátěry?

Profesionální péče pro dlouhou životnost


Pokud si myslíte, že si zvládnete opravit podlahu ve skladě sami, měli byste se dvakrát zamyslet. Máte přístroje na hloubkové čištění, sanaci, opravy, aplikaci ochranných vrstev a mnoho dalších?
Protože profesionálové mají všechno potřebné vybavení a bude jim to trvat kratší dobu než vám.

Co můžete udělat vy


Pokud jste zrovna pořídili nové pracoviště, je vhodné udělat revizi současného stavu podlahy. V ideálním případě bude již opatřená například epoxidovou stěrkou, čistá a bez prasklin a rýh, ale to není moc pravděpodobné. Je tedy třeba si rozmyslet co vše je třeba udělat. Samozřejmě konzultace s odborníkem vám zajistí maximum informací, na co se připravit, ale vědět dopředu, co na podlaze hledat, neuškodí.
Poté, budete muset vymyslet, jak bude vypadat rozložení strojů a materiálů v prostoru, spolu s cestami pro pěší a pro vozíky. Na to mohou právě sloužit epoxidové nátěry, které se provádějí barevně a zajistí těměř nezničitelné značení podlahy.

Máte zájem o publikaci článku nebo o přidání odkazu?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4