Chcete pro své zaměstnance to nejlepší?

  • Karel Procházka
  • Ostatní

 protiskluzové pásky na schody

V tomto článku se budeme věnovat drobnostem, které svými výdaji firmu nepotopí a zároveň je zaměstnanci ocení. Zvyšte bezpečnost na pracovišti skrze protiskluzové pásky na schody, zamyslete se nad výhodami zaměstnanců a přečtěte si tento článek.

Výhody pro zaměstnance

Pokud ještě nevíte, je nutné se o své zaměstnance starat, aby byli spokojeni a vydrželi v dobrém zdraví ve vaší firmě. Zaměstnavatelské výhody jsou například nejznámější stravenky, dále ovšem fit pasy, které se mohou uplatnit v různých sportovních centrech, ať už jako vstup do posilovny, nebo plavání.

Ovšem čím můžete také potěšit zaměstnance jsou vstupy na masáže, kosmetiku, saunu, nebo slevy na kadeřnické služby. Tyto akce se dají domluvit za skvělé ceny s místními firmami za dobré firemní slevy a vaše firemní image bude dávat najevo, že pracovat ve vaší firmě se skutečně vyplatí.

Zvýšení bezpečnosti na pracovišti

Čím můžete také zajistit pohodlí a lepší pocit zaměstnanců je používání nalepovacích bezpečnostních protiskluzových pásek na schodech. Tím zamezíte úrazy, které mohou být časté zvláště v případě vytřených schodů, nebo také při požárním poplachu, kde jsou schody často hlavním únikovým výtahem.

Ergonomie v kancelářích

Zajistěte svým zaměstnancům pohodlí na pracovišti, pokud celou pracovní dobu sedí u počítače. Nabídněte možnost přizpůsobení pracovního prostředí případným fyziologickým problémům, které zaměstnanec má nabídněte možnost ergonomických podpěr zápěstí, beder a stoliček pod nohy.

Máte zájem o publikaci článku nebo o přidání odkazu?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4